Oferta

Głównym profilem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja siatki ogrodzeniowej ocynkowanej i powlekanej PCV. Mark Metal oferuje siatki ogrodzeniowe o różnej wielkości oczka, średnicy drutu i wysokości, które sprzedawane są w rolkach o długości 10 m. Siatki powlekane PCV mogą być również zamawiane w różnych kolorach, m. in.: zielonym, niebieskim, brązowym, czerwonym, białym i wielu innych.

Jako producent firma „Mark Metal” posiada w swojej ofercie również słupki ogrodzeniowe, druty, siatki zbrojeniowe, akcesoria ogrodzeniowe oraz bramy i ogrodzenia kute.

Tradycyjne metody kowalstwa artystycznego firma łączy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w zakresie obróbki, wykończenia i montażu balustrad, ogrodzeń i bram, co pozwala sprostać wymaganiom współczesnego budownictwa.

Dodatkowo w hurtowni znajdą Państwo także gwoździe budowlane oraz taczki. Osoby zainteresowane zapraszamy do katalogu produktów i po wybraniu interesującego asortymentu do kontaktu - jako producent zapewniamy atrakcyjne ceny, wysoką jakość oferowanych produktów i krótkie terminy realizacji.


Copyright © 1986-2021 Z.P.U.H. Mark Metal - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie CoolPage.pl